Edzők

 


Keszler Márton

1986-ban kezdett edzősködni a Mafc-ban. 1987 Gyermek Budapest Bajnokság II., 1988 Serdülő Budapest Bajnokság I., 1989 Serdülő Budapest Bajnokság I., Országos Bajnokság IV., 1991 Kadett Budapest Bajnokság I., Országos Bajnokság V., 1992 Kadett Budapest Bajnokság I., Országos Bajnokság I., 1993 Ifjúsági Országos Bajnokság IV.

Az 1975-76-ban született Budapest válogatott edzője. Több Nemzetközi Tornán szerepelt csapataival sikeresen.

Tanítványai közül többen szerepeltek a korosztályos válogatottakban, NB.I-es csapatokban, egy játékosa pedig a felnőtt válogatottban. Vannak akik jelenleg is aktívan játszanak az NB.I-es bajnokságokban.

Testnevelő tanári, szakedzői végzetsége van. Jelenleg a Törökbálinti Bálint Márton Általános Iskola, Szakközépiskola és Gimnázium igazgató-helyettese.


Laczka István

2006. óta egyesületünk játékosa, többszörös utánpótlás Országos Bajnok és Korosztályos válogatott. 2007 óta edzősködik.



Molnár Tamás

10 éves korában kezdett a MAFC Kosársuliban játszani. Budapest és Országos Bajnokságban volt I., II., III., IV., V. helyezett. Minitol Ifjúsági korig tagja volt a korosztályos utánpótlás válogatottaknak. Játszott a MAFC, Csepel, Budafok NBI.-es felnott csapataiban. 1994-ben kezdett a MAFC-ban edzősködni. Először előkészítős edzőként, majd 1997 óta vezető edzőként.
Testnevelő tanárként dolgozott két évig. Többszörös Diákolimpiai Budapest Bajnok (kosárlabda, labdarúgás, atlétika), Országos kosárlabda Diákolimpián III. helyezett.
2000-ben a XI. kerület "Elismerő Oklevelét" kapta Diákolimpiákon nyújtott kemelkedő felkészítő munkájáért.
Mindegyik csapatával bejutott az Ország legjobb nyolc csapata közé. Háromszor játszott Országos döntőt. Budapest bajnokságban többször volt I., II., III. helyezett. Többször nyert Nemzetközi Tornákat, illetve ért el II., III. helyezéseket. Az 1988-ban születettek Budapest válogatott edzője volt.
2005-ben csapatával megnyerte az Országos Serdülő Bajnokságot.
Az ELITE SE egyik alapítója, a szakosztály vezetője, és egy új szemléletű lelkes edzői csapat vezetője.




Nemere Jánosné (Klári néni)

A Budakeszi Általános Iskola tanulójaként a Budakeszi Petőfiben kézilabdázott és a Bp.Honvédban atlétizált. A Hámán Kató Gimnázium testnevelés tagozatán érettségizett. Atlétikában I.osztályú minősítést szerzett, és ifjúsági válogatott volt.
1970-ben középiskolai testnevelőtanári diplomát szerzett a Testnevelési Főiskolán.
1970-1979-ig a Bp.Honvédban, 1979-1982-ig a BVSC-ben dolgozott atléta edzőként, elsősorban fiatalokkal foglalkozott. Saját nevelésű tanítványai közül a legmesszebbre Forgács Judit jutott, aki országos csúcstartó lett, és sok más kitűnő eredmény mellett Fedettpályás Világbajnoki bronzérmet szerzett 400 méteren. Számos más tanítványa jutott el az I.osztályú, sőt a válogatott szintig.
1985-ben nevelő munkájáért a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) kitüntetését kapta!
1982 ősze óta a Budakeszi Általános Iskola testnevelője. Erzsi nénivel együtt kidolgozták a mindennapos testnevelés programját, amely az iskolában bevezetésre is került.
Különböző rendezvények föszervezőjeként (Kihívás Napja / Challange Day, Samsung Futófesztivál, Bécs-Budapest Szupermaraton fogadása és annak előversenye a Marabu országúti futóverseny, Futakeszi, Városi Sportnap, Városi Sportünnepély, stb.) óriási sportszervezői tapasztalatokkal rendelkezik.
Közreműködött a Budakeszi évszázadai című helytörténeti krónika létrehozásában. Az Önkormányzat Ifjúsági és Sportbizottságának tagja.

 


Sinka Józsefné (Erzsi néni)

1971-ben végzett a Testnevelési Főiskolán, azóta testnevelő tanárként dolgozik. 1981 óta Budakeszin az Általános Iskolában tanít.
Kezdetben főleg atlétika orientáltságú volt, kosárlabdával a jelenlegi Széchenyi István Álalános Iskolában, 15 évvel ezelőtt kezdett el foglalkozni. Eleinte lányoknak, majd a DSE megalakulása óta fiúknak is tartott rendszeres edzéseket, a legkisebbektől a legnagyobbakig.
Tanítványai a Pest megyei bajnokságokban vettek részt, csapatai többször voltak Megye bajnokok illetve dobogós helyezettek. Hét éve az alsó tagozatosok a Kenguru Kupa versenysorozat budapesti csoportjában vesznek részt.
Klári nénivel együtt kidolgozták a mindennapos testnevelés programját, amely az iskolában bevezetésre is került.
Emellett széleskörű szervezési tapasztalatokkal rendelkezik: rendszeresen szervez megyei tornákat, diákolimpiákat, városi és regionális rendezvényeket, ezzel is hozzájárulva a kezdők és az utánpótlás versenyzési lehetőségeinek bővítéséhez.

 


Ujhelyi Gyula

1994-ben kezdett kosárlabdázni előkészítős tornákon, valamint a Bp. Honvéd nyári kosárlabda táboraiban. Nevelő edzői Farkas Attila és Heinrich Róbert voltak. Egyesületi szinten játszott a Százhalombatta és a 12 Karátos Iskola csapataiban. A Pest megyei bajnokságban a Diósdi TC csapatában játszik. Középiskolai bajnokságokban edzőként elért helyezései: ötször I. ,
kétszer II. , kétszer III. hely. Egyesületi szinten a MAFC Kosársuli edzőjeként Budapest Bajnokságban sok eredmény mellett 2005-ben a Budapest Serdülő Bajnok Csapat, valamint az Országos Serdülő Bajnok Csapat segédedzőjeként aranyérmet nyert. 2002-ben végzett a Testnevelési Egyetem Továbbképző Intézetében kosárlabda edzőként. Az Elite-hatékonysági mutató megalkotója.

 


Molnár-Werner Zsuzsanna

10 évig kosárlabdázott versenyszerűen (Közgáz-Matáv, MTK, MAFC). 2002-ben végzett az ELTE Tanító és Óvónőképző Karán Testnevelés Műveltségi Területen. 2002-2006-ig a Nagy László Általános Iskola és Gimnáziumban tanított. 2006/2007-ben Budakeszin a Széchenyi Általános Iskolában dolgozott. A Semmelweis Orvostudományi Egyetem Testnevelési Karán végzett Kosárlabda Szakedzői Oklevelével 2002 óta foglalkozik gyermekekkel, mint kosárlabda edző.